ГРИГОРЕНКО КАТЕРИНА

Григоренко Катерина – педагог естрадного вокалу
Григоренко Катерина

Краса в музиці полягає не в нагромадженні ефектів і гармонійних курйозів, а в простоті і природності.
П.І. Чайковський

 

 

 

З юності цікавилась музикою, відвідувала музичну школу по класу джазової гітари та фортепіано. Свій шлях, як професійний вокаліст почала 10 років тому. Спочатку навчалась приватно з викладачем, потім відвідувала київську вокальну студію, де й почалася її концертна діяльність. Після 3 років навчання естрадному вокалу, перейшла до викладача Асі Політової, з яким вдосконалює свої вокальні навички й дотепер.

За цей час оволоділа різними техніками естрадного вокалу та спробувала себе в різних музичних жанрах, а саме: поп, рок, мюзикл, соул тощо. Працює зазвичай з дорослими, від 18 р. Рівень підготовки учнів – початківці.
Григоренко КатеринаСпираючись на свій досвід і знання людини, яка починала свій вокальний шлях вже в дорослому віці у форматі приватного навчання, допоможе кожному почути, зрозуміти, виправити основні помилки в роботі з голосовим апаратом; розкрити переваги і навчити правильно сприймати та відчувати власний голос.

У своїй педагогічній практиці використовує індивідуальний підхід, базуючись на техніках і знаннях, отриманих від Асі Політової, а також на передових методиках роботи з голосовим апаратом всесвітньо відомих вокалістів та викладачів.