ВІДГУКИ УЧНІВ

“Я займаюся в школі вокалу вже 2 роки, останнім часом більш активно ходжу. Чого я досяг – це те, що я відкрив свій голос і можу самостійно підбирати улюблені композиції, самому помічати свої помилки, і що мені допомагає дійсно – вивчити пісню, заспівати її так, як хотілося б мені її чути.” Дмитро, 19 р.

“Мене зустріла викладач Олена Гриневич. Вона, як справжній фахівець високого класу , як хороший психолог відразу знайшла до мене підхід і допомагає мені домагатися моїх цілей , ставити нові цілі, а також добиватися успіхів в моїй вокальній майстерності . З її допомогою я змогла реалізувати мою мрію - поставити рекорд, заспівати найвищу ноту в Україні.” Світлана, 33 р.

“Варто зазначити, що в школі FreeVoice я знайшов не тільки хороших, професійних педагогів, але й теплу атмосферу, справжній дружній колектив, творчий колектив…” Антон, 29 р.

“Відчуття на сцені найприємніші в навчанні, тому що проходять концерти, які дозволяють придумувати номера, готувати пісні ретельно … відчуття задоволення. ” Юлія, 24 р.

“У рекламі школи вокалу FreeVoice є така послуга, як за допомогою співів ставлять дихання, ставлять правильний голос. Звернувся. Спробував. Ходити регулярно не виходить, але навіть того, що я ходжу час від часу мені вистачає для того, щоб поставити голос і набагато краще себе почувати…” Андрій, 31 р.

“Коли я прийшла в студію у мене була скутість, було страшно співати, виражати свої емоції через спів. Зараз стало набагато легше … ” Олександра, 25 р.

“Дуже хороші спеціалісти насправді. Відтепер я вже не уявляю себе взагалі без співу, без вокалу, без занятть. Хочу тільки подякувати вокальній студії FreeVoice…” Дарія, 21 р.

“Займаюся майже 5 місяців. За цей термін я відчуваю разючі зміни, які відбулися в моєму співі. Перша зміна – в диханні … ” Катерина, 26 р.

“Якщо не прагнути до чогось, то ніколи і не досягнеш … ” Олександр, 27 р.

“Можу сказати, що дуже професійні викладачі, дуже грамотно складені розспівування … ” Інна, 25 р.