ПРАВИЛА FreeVoice!

Важливо!

Правила відвідування занять у школі вокалу FreeVoice!

1. Учень, який займається індивідуально з викладачем, після придбання абонементу має право пропустити та відпрацювати 100% пропущених уроків в строках поточного абонементу або в строках наступних абонементів. При купівлі акційного абонементу – уроки відпрацьовуються тільки в строках поточного абонементу.

2. Якщо учень не має можливості відвідати урок, він повинен попередити про це адміністрацію в робочі часи школи – з 09:00 до 21:00. Учні, які відвідують заняття в ранкові часи, тобто з 09:00 – 12:00, повинні попередити адміністрацію про відміну уроку до 21:00 попереднього дня. Учні, які відвідують уроки після 12:00 можуть попередити адміністрацію про відміну уроку не пізніше ніж за 3 години до початку власного уроку. У разі неявки учня на урок незалежно від причин без попередження, невчасного попередження, або попередження в неробочі часи студії, заняття вважається проведеним, не підлягає відпрацюванню і кошти не повертаються.

3. Учень може відпрацювати свої уроки у будь-якого з викладачів школи вокалу. Уроки відпрацьовуються при наявності вільного часу у педагога, за домовленістю з обох сторін.

4. Учень може заморозити місячний та 3-місячний абонементи на 1 тиждень, 6-місячний – на 2 тижні без зміни розкладу занять (не розповсюджується на абонементи зі знижками).

5. Оплата за наступний абонемент проводиться на останньому уроці поточного абонемента у розмірі 100% вартості, або сплати завдатка у розімірі вартості одного уроку з абонемента. Якщо проплата не буде здійснена до кінця строків поточного абонемента, бронювання часу відвідування занять буде анульоване.

6. Знижка на уроки вокалу для школярів та студентів розповсюджується тільки при наявності учнівського, або студентського квитка і діє з 01.09 до 01.06. Уроки вокалу, придбані за цією знижкою, призначаються адміністрацією не пізніше 17:00. Кількість студентських абонементів обмежена. При купівлі студентського абонементу можливість його заморозки відсутня.

7. У разі запізнення учня на урок, час, на який він запізнився, не відпрацьовується, або може підлягати відпрацюванню за наявності вільного часу у педагога.

8. У разі виникнення непередбаченої ситуації, яка не дозволяє викладачеві з’явитися на заняття, адміністрація попереджає учня про заміну іншим педагогом призначеного уроку. При відмові учня від заміни, або при неможливості зі сторони школи її поставити, учню будуть відпрацьовані уроки за домовленістю з обох сторін.