МИ

1Наші класи оснащені всім необхідним, щоб збішити эфектвність занять за обраним Вами профілем.

 

30db2fУ школі вокалу FreeVoice діє програма гнучкої системи оплат.

 

1312194173_1312173992_creative_clocks_40У студії вокалу введені лояльні умови відвідувань занять і функціонує система гнучкого графіка для кожного учня.

 

МапаЗручне місце розташування (5 хвилин від ст.м. Контрактова пл.), парковка для авто і Wi-Fi зона – ми цінуємо Ваш час.

 

FreeVoiceМи подбаємо нагадати Вам про безкоштовну консультацію, пробне заняття або про перший урок в студії за допомогою повідомлення e-mail, SMS або телефонного дзвінка.

 

Педагог по естрадному вокалуВикладачі студії вокалу FreeVoice - дипломовані фахівці та діючі артисти. Їх сценічний і педагогічний досвід, поза сумніву, допоможуть Вам розкрити свій талант.

 

Уроки вокалуКожен голос унікальний, тому FreeVoice прагне до індивідуального підходу до всіх учнів.

 

 

Концерти FreeVoiceСтавши учнем школи вокалу FreeVoice, Вас очікують щосезонні концерти в клубах Києва, де Ви зможете відчути себе справжнім артистом, і з задоволенням поділитися своїми досягненнями з публікою.

 

1logoKievSoundSchool. Ви зможете професійно записати улюблені пісні у власному віконанні за вигідною ціною.

 

4Школа вокалу FreeVoice в Києві відкрита для нових учнів круглий рік безперервно. Приходьте до нас у зручний для Вас час і отримуйте задоволення від музики разом з нами.

 

Якість послуг, прийнятні ціни, тепла атмосфера і затишна обстановка – наша турбота про Ваш результат!